Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Firma ms personal & service gmbh jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej, która od ponad 30 lat jest aktywna na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i rekrutowaniu  pracowników z całej Europy dla naszych klientów w branży medycznej.

Obecnie poszukujemy

Pielęgniarka/ Pielęgniarz na terenie Niemiec

Unser Angebot für Sie:

Oferujemy:

  • umowa o pracę na podstawie niemieckiej umowy taryfowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prawo do niemieckiego ubezpieczenia emerytalnego i zdrowotnego, prawo do zwolnienia chorobowego oraz prawo do urlopu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów podróży
  • opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • dodatki za pracę w niedziele, święta i zmiany nocne
  • pomoc w nostryfikacji dyplomu
  • na czas formalności związanych z nostryfikacją dyplomu zapewniamy zatrudnienie na stanowisku opiekuna osób starszych lub jako asystent pielęgniarski
  • pracę w stabilnej i doświadczonej firmie
  • znalezienie pracy zgodnej z Państwa kwalifikacjami oraz doświadczeniem

 Praca zgodna z indywidualnymi życzeniami i oczekiwaniami.

Das sollen Sie mitbringen:

Wymagania:

  • dyplom ukończenia szkoły medycznej: kierunek pielęgniarstwo
  • znajmość języka niemieckiego na poziomie A2
  • chęć pracy za granicą oraz gotowość do relokacji miejsca pracy (na terenie całych Niemiec)
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność optymalnego reagowania w sytuacjach stresowych

Ihre Aufgaben:

Zakres obowiązków m.in.:

  • opieka pielęgnacyjna nad chorymi
  • wykonywanie opatrunków
  • podłączanie kroplówek
  • informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy
  • wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienia, pobieranie krwi
  • podawanie leków
  • czuwanie nad odpowiednim przebiegiem leczenia

Sonstiges:

Jesteśmy do  Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku 9:00 do 14:00 pod numerem telefonu: +49 030 28445995 lub +49 01577 505 47 44 (WhatsApp/Viber) oraz pod adresem E-Mail: polska@ms-personal.de

Fakten

Einsatzort: Deutschland
Kennziffer: KSPO09012019MDA
E-Mail: polska@ms-personal.de
Telefon: 030-28445990

Ihr Ansprechpartner

ms personal & service gmbh

Frau Anne Horn
Unter den Linden 12
10117 Berlin
www.ms-pflegepersonal.de

Sie haben Interesse an dieser Stellenanzeige? Bewerben Sie sich jetzt.