Електротехник/Moнтьор (м/ж) - Парно отопление и ВиК

Unser Angebot für Sie:

Бихме искали да се запознаем с вас, ако вие

· вече сте работили с  нагреватели / отоплителни системи от различни производители, като например Viessmann, Junkers, elco-klöckner, Wolf или Buderus

· имате опит в инсталирането на отоплителни тръби в нови сгради и / или стари сгради

· сте обслужвали отоплителни системи, правили сте поправки и ремонтирани

· сте инсталирали тръби за отоплителни системи, напр. в еднофамилни къщи, жилищни сгради или офиси

· сте сте правили инсталации на медни тръби или ….

·  сте инсталирали водопроводни и канализационни тръби в различни видове сгради

· имате ниво на немски език А2/Б1

Das sollen Sie mitbringen:

 Ние търсим Вас и предлагаме НЕМСКИ ТРУДОВ ДОГОВОР съобразен с немското законодателство - не като подизпълнител за чуждестранни фирми - а като служител в немска фирма.

Замисляли ли сте се да продължите професионалното си развитие като технически специалист в Германия, за живот и работа в Германия?

Или като за начало да направите пробен период в Германия, като запазите дома си в България?

 Ние предлагаме постоянни тарифни договори според германското законодателство, включително немско здравно осигуряване, пенсионно осигуряване и др.

Вие може сами да изберете в кой немски град искате да работите за нас. Ние Ви подкрепяме по време на стартиращата фаза, предоставяме Ви настаняване, немска здравна застраховка, организираме всички формалности и Ви предоставяме необвързващи съвети относно професионалните перспективи за кариера в Германия.

В зависимост от данъчната степен и работното време, можете да спечелите нетна заплата между 15 и 20€.

Ако отговаряте на нашите изисквания, ще се радваме да ни потърсите!

Ihre Aufgaben:

Sonstiges:

За контакти:

Gergana Staneva

WhatsApp / Viber: +49 178 558 7045

Email: bulgaria@ms-personal.de

Fakten

Einsatzort: Deutschland
Kennziffer: HBPO07032019MDA
E-Mail: bulgaria@ms-personal.de
Telefon: +49 178 558 7045

Ihr Ansprechpartner

ms personal & service gmbh

Frau Anne Horn
Unter den Linden 12
10117 Berlin
www.ms-pflegepersonal.de

Sie haben Interesse an dieser Stellenanzeige? Bewerben Sie sich jetzt.