Betegápoló, idősgondozó, ápolósegéd

Dolgozzon velünk  Németországban és

mi segítünk Önnek, hogy elképzelései valóra váljanak.

Az ms personal & service gmbh egy több mint 25 éves múltra visszatekintő, munkaerő kölcsönző ügynökség, amely többek között egészségügyi dolgozók közvetítésére szakosodott. Telephelyeink megtalálhatók Münchenben, Frankfurtban, Düsseldorfban, Hamburgban és Berlinben.

Sikereinket annak köszönhetjük, hogy munkaadóként munkatársaink igényeit folyamatosan szem előtt tartva igyekszünk a számukra legmegfelelőbb állást kínálni

Unser Angebot für Sie:

Az ms personal & service gmbh segít Önnek

  • a megfelelő munkahelyet megtalálni Németország-szerte,
  • a magyarországi végzettséget igazoló dokumentumok honosításában,
  • lebonyolítja a munkafelvételhez szükséges valamennyi folyamatot,
  • a teljes kinttartózkodás ideje alatt tartja Önnel a kapcsolatot és segítséget nyújt,
  • biztosítja, hogy Ön tudásának és kívánságának megfelelően dolgozhasson.

Jelenleg Németországi kórházakba és idősek otthonába keresünk:

nővéreket, ápolókat, ápolósegédeket, idősgondozókat

Das sollen Sie mitbringen:

Amit Öntől várunk:

  • ápolói végzettség,
  • szakmai tapasztalat,
  • a német nyelv legalább társalgási szintű ismerete,
  • rugalmasság, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • empátia, türelem.
  • utazási- és szállásköltség átvállalása,
  • üdülési- és karácsonyi támogatás (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld),
  • bónusz és egyéb pótlékok fizetése,
  • segítség a hivatalos ügyintézésben, a magyar szakképesítés németországi elismertetésében.

Ihre Aufgaben:

Amit kínálunk:

  • legális németországi munka, modern környezetben,
  • karrier és egyéni fejlődési lehetőség,

Sonstiges:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, forduljon bizalommal magyar kolléganőnkhöz Blaskovics Helgához, aki az alábbi elérhetőségeken örömmel várja jelentkezését:

·         Telefon: +49 (0)30 / 284 45 990

·         Mobil:    +49 (0)160 / 908 76 526 (Viber/WhatsApp)

·         E-Mail: s.blagec@ms-personal.de

Fakten

Einsatzort: Németország szerte
Kennziffer: HU2909AH
E-Mail: s.blagec@ms-personal.de
Telefon: +49 (0)160 / 908 76 526

Ihr Ansprechpartner

ms personal & service gmbh

Frau Anne Horn
Unter den Linden 12
10117 Berlin
www.ms-pflegepersonal.de

Sie haben Interesse an dieser Stellenanzeige? Bewerben Sie sich jetzt.